آژانس کامل از خدمات وب

MITservice ارائه دهنده خدماتی شامل طراحی سایت و سئو ، ایمیل مارکتینگ و راه اندازی کمپین های مارکتینگ تاثیر گزار  ، جذب مخاطب در شبکه های اجتمایی از جمله مخاطب و فالوئر واقعی در اینستاگرام و تولید محتوای ویدیویی و پست به صورتی جذاب به طور هدفمند در راستای وایرال کردن پیج اینستاگرام و فرستادن پیج به اکسپلور اینستاگرام  می باشد

ارایه دهنده اولین و مجهزترین پنل افزایش مخاطب ، ارسال پست زمانبندی شده ، انفالو ، لایک و کامت خودکار و تبلیغات اتوماتیک و ..... چندین قابلیت دیگر 

سئو چیست و چه فایده‌ای برای شما دارد؟

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization است و به معنی بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو است. با یک سئوی خوب می‌توانید رتبۀ خود در موتورهای جستجو را افزایش دهید تا وب‌سایت شما در جستجوهای بیشتری نمایش داده شود. همانطور که می‌دانید ابزارهای جستجو در بین کاربران اینترنت بسیار پر طرفدار هستند و حجم عظیمی از ترافیک یک وب‌سایت از طریق آنها تامین می‌شود.

اینستاگرام مارکتینگ

شما با داشتن پنل ما می توانید کسب درامد کنید و تبلیغات رایگان خود را هم اغاز کنید و به راحتی با ساختن یک پیج اینستاگرام تبلیغی و تنظیم پنل می توانید زیر پست های دیگران ،پیج های دلخواه (فالوروها یا فالوینگ ها ) سایت یا پیج خود را تبلیغ کنید و کاربر برای سایت خود جذب کنید و نیازی به هزینه اضافی برای تلبیغات در پیج ها و سایت ها ندارید. صرفی جویی در هزینه های تبلیغ سایت و جذب کاربر بسیار مهم است.امروزه اینستاگرام در همه گوشی ها نصب است و میلیون ها ایرانی فعالیت دارند و یک منبع بزرگ برای جذب افراد است.

۱۲

تجربه مارکتینگ

13

انالیز وب

۷۶

کمپین های ایمیلی

41

بهترین جایگاه

۱۶

اعضای تیم ما

96

کمپین های سیو

مدیر توسعه
مدیر احرایی
توسعه دهنده
مدیر عامل
مدیر منابع انسانی
متخصص بازاریابی
متخصص سئو
طراح وب

 89 مشتری خدمت داده

25 رویداد برنامه ریزی شده

43 سخنرانی عمومی

بیش از 1200 کمپین

نگاهی به پنل اینستاگرام ما

این پنل برای ارسال خودکار پست به اینستاگرام است که به شما اجازه می دهد به طور خودکار به اینستاگرام پست عکس ،ویدئو و استوری  ارسال ارسال کنید، و برنامه ریزی و مدیریت حساب های اینستاگرام خود همان زمان با هم داشته باشید.و با داشتن این اسکریپت یک سایت درامد زا طراحی کنید.