تعرفه های بازاریابی آنلاین

رایگان محدود

رایگان


بدون امکانات پیشرفته ، بدون فی ، بدون تنظیمات خاص و پیشرفته

تجارت های کوچک

تومان

۱.۴۹۹.۰۰۰

مناسب برای وبلاگ نویسان / استارت آپ ها / تجارت های کوچک با بودجه محدود.

تولید محتوای اختصاصی 
سئو یک کلمه کلیدی  
بهینه کردن حجم سایت
افزایش سرعت سایت

اقتصاد کلان

تومان

۲.۴۹۹.۰۰۰

ایده آل برای فروشگاه های آنلاین و شرکت های بزرگ جاه طلب

تولید محتوای اختصاصی 
سئو دو کلمه کلیدی  
بهینه کردن حجم سایت
افزایش سرعت سایت

اما تجربه ما نشان داده که بسیاری از کارفرماها با توجه به عدم شناخت کافی از سئو، قادر به درک کامل پروسه قیمت گذاری نیستند و صرفا یک عدد از ما میخواهند. به همین دلیل ما تعرفه سئو را در حالت نرمال به صورت پکیج های بالا درآورده ایم.

 

پرسش های متداول

سئو داخلی سایت

قبل از از انجام هر گونه بهینه سازی و سئو برای سایت از سئوی داخلی آن می بایست مطمئن بود. شروع سئو خارجی سایت در سایت هایی که استانداردهای سئوداخلی در آن رعایت نشده، تاثیری نخواهد داشت و چه بسا موجب جریمه شدن سایت از طرف گوگل شود. منظور از سئو داخلی سایت انجام کارهایی در داخل خود سایت است که موجب ایندکس شدن بهتر سایت و کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می گردد. تعرفه سئو داخلی در رادزاد بسیار مقرون به صرفه بوده و موارد آن با دقت زیادی انجام میشود.

سئو خارجی سایت

هزینه سئو خارجی سایت که در واقع در بسیاری از مواقع با عنوان کلی هزینه سئو یاد می شود به عوامل بسیاری وابسته است. براورد تعیین قیمت سئو در هر سایت با سایت دیگر متفاوت است و این عدد با توجه به آنالیز چند ساعته ای که توسط تیم ما صورت می گیرد، تخمین زده می شود. به بیان دیگر عبارت تعرفه سئو به این شکل که هزینه سئو یک کلمه کلیدی در سایت، عددی از پیش تعیین شده باشد، از نظر منطقی اشتباه است و اگر کسی قبل از بررسی سایت شما و بدون هیچ تحقیق میدانی برای سئو هر سایتی یک عدد مشخص داشته باشد، می بایست در صحت و صداقت گفته های آن شخص شک کرد.

عقد قرارداد

تجربه ما نشان داده که بسیاری از کارفرماها با توجه به عدم شناخت کافی از سئو، قادر به درک کامل پروسه قیمت گذاری نیستند و صرفا یک عدد از ما میخواهند. به همین دلیل ما تعرفه سئو را در حالت نرمال به صورت پکیج های زیر درآورده ایم. انتخاب تعداد کلمات کلیدی به شما وابسته است، اما میزان سختی کار توسط کارشناسان ما تعیین می شود. با استفاده از تماس با ما از طریق تلفن ۰۹۱۲۹۱۵۳۶۷۵ یا صفحه تماس با ما می توانید از اینکه سئو سایت شما در کدام سطح دشواری قرار دارد آگاه شوید. پس از آن در صورتی که علاقه مند به سئو سایتتان توسط تیم ما هستید، قراردادی با امضای ما برای شما ارسال شده و پس از پرداخت هزینه، کار سئو شروع می گردد.

در حالت کلی قیمت سئو و بهینه سازی به موارد زیر وابسته است:

  • میزان رقابت در بین کلمات کلیدی
  • عمر سایت و دامنه
  • وضعیت و میزان فعالیت رقبا
  • مقدار محتوای اختصاصی و کیفیت آنها
  • وضعیت و جایگاه فعلی سایت
  • تعداد کلمات کلیدی جهت سئو
  • تضمین جایگاه سایت بعد از اتمام قرارداد سئو
  • مشاوره، آموزش و پشتیبانی

بودجه مشخص و ماهیانه

بعضی از وبسیات ها در زمینه سئو، قصد صرف بودجه مشخصی را دارند و جدا از هدفشان که رسیدن به صفحه اول گوگل است، بودجه محدودی در این زمینه دارند و می خواهند آرام آرام به هزینه کردن در این پروسه بپردازند. این نوع سیاست برای بسیاری از کسب وکارهایی که از یک محیط فیزیکی مانند یک فروشگاه در یک مرکز خرید برخوردارند، و بالطبع درامدی دارند و در کنار آن علاقه مندند در سال های آینده از وبسیات خود نیز مشتریانی کسب کنند، بسیار مناسب است.

بخش تولید محتوا

از دیگر مزیت های صرف هزینه ماهانه بر روی سئو، سپردن بخش تهیه محتوا به ماست. یکی از موارد بسیار مهم در پروسه سئو، تهیه محتوا و به روز رسانی مرتب سایت از طرف کارفرماست. اما بسیاری از کارفرماها فرصت و تخصص چنین کاری را ندارند. در پروژه های ماهانه سئو می توانید این فرایند را به ما بسپارید تا سایت شما از نظر به روز رسانی نیز مشکلی نداشته باشد. در نظر داشته باشید که امروزه یک سایت بدون بخش تولید محتوا، نمی تواند در سئو موفق باشد.

رامین رامش
مدیر عامل
طراحی واکنش‌گرا پنل اینستاگرام ما به گونه ای طراحی شده است که کابربران بر روی هر دستگاهی بمثل موبایل یا تیلت و … بتوانید به راحتی اینستاگرام خود کار کنند و حساب اینستاگرامشون رو مدیریت کنند، الان شما میتونید در هر جایی و در هرزمانی به سیستم ما دسترسی داشته باشید.
مجید جلالی
مدیر عامل
با استفاده از پنل اینستاگرام شما میتوانید فعالیت های خودکار خود را تنظیم کنید ، دکمه استارت را بزنید ، مرورگرشان را  بندید و با خیال راحت به کار هایتان برسید ، سیستم ۲۴ ساعته اکانت شما را مدیریت خواهد کرد ، هر زمان که دوست داشته باشید می‌توانید به سایت مراجعه کنید ، تنظیمات اینستاگرام خود را تغییر دهید.
فاضل فدایی
مدیر ارزش افزوده
همچنین پنل اینستاگرام ا داری ماژول های فالو خودکار،کامنت دادن خودکار ،ریپست خودکار ،لایک خودکار ،ارسال پیام دایرکت خودکار هم می باشد.