آژانس کامل خدمات وب و سئو

 

ما با راه حل های اصولی و استاندارد سئو ، رتبه سایت شما را در گوگل ارتقا و سبب افزایش فروش خواهیم شد.

دیگر طراحی سایت به تنهایی برای شما سودی به همراه ندارد و باید در گوگل رتبه ای داشته باشید ، در میان هزاران رقیب دیده شوید و فروش خود را افزایش دهید ، سئو به شما کمک می کند ضمن مشخص کردن بازار هدف ، خریداران نهایی را به درستی هدف بگیرید و فروش متفاوتی داشته باشید.

با توجه به همیشگی بودن کسب و کار آنلاین همچنین 24 ساعته بودن آن هیچ محدودیتی برای حضور شما در گوگل وجود ندارد و شما می توانید در هر لحظه خدمات و محصولات خود را ارائه کنید ، لازم است بدانید بازار سنتی و تبلیغات غیر آنلاین دیگر سودی برای شما به همراه ندارد.

 

بازاریابی شبکه های اجتماعی

افزایش مخاطب شبکه های اجتماعی با استفاده از پنل اتوماتیک و دسترسی کاربر از جمله اینستاگرام

 

بهینه سازی موتور های جستجو

رفع مشکلات سایت و بهینه سازی سایت برای افزایش رنک در گوگل و افزایش فروش

 

 

آنالیز پیشرفته وبسایت

انالیز سایت و ارایه راهکار هایی برای حل مشکلات ، بهبود سرعت سایت ، رفع مشکل لینک های شکسته ، پیدا کردن کلمات کلیدی و باز تولید تگ های H1 H2 و . .

 

 

بازاریابی ایمیلی

لراه اندازی سیستم ایمیل مارکتینگ و جمع آوری ایمیل کاربران وفا دار و ارسال ایمیل به آنان به طور زمانبندی 

 

پرداخت کلیکی

راه اندازی سیستم تبلیغات بنری و کلیکی و پرداخت کلیکی گوگل یا همان google adwords

 

استراتژی محتوا

راه اندازی سیستم تولید محتوا استراتژیک و زمانبندی شده برای سایت و شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام

بهینه سازی نقشه های محلی

نمایش کسب و کار مخاطب در گوگل همراه با نقشه 

بهینه سازی نقشه ها

بهبود و تنظیم مکان کسب و کار شخس در نقشه های گوگل 

لینک دهی

تولید بک لینک مناسب و مفید برای سایت و تداوم  آن

رعایت بیشتر اصول سئو

در طراحی قالب اختصاصی سعی می شود تا اصول بهینگی برای موتورهای جستجوگر با دقت و وسواس بیشتری نسبت به قالبهای عمومی رعایت شود.

طراحی وبسایت اختصاصی

طراحی وبسایت بنا به کسب و کار شما و شخصی سازی به طور کامل

طراحی قالب اختصاصی

در قالب اختصاصی نوع طراحی، ترتیب و چیدمان عناصر سایت و کاملا سفارشی بوده و بنا به نظر مشتری انجام می شود.

ما تجربه و برنامه ریزی داریم!

 

آیامی دانید بازاریابی اینترنتی ،کم هزینه و پربازده تر از تبلیغات محیطی شناخته شده است؟

 

طراحی سایت اولین مرحله ورود به تجارت آنلاین است، زمانی بود که داشتن وب سایت تنها یک روش مدرن اطلاع رسانی بود اما با وجود 36 میلیون مصرف کننده اینترنت در ایران دیگر داشتن سایت امری ضروری و غیر قابل انکار است. این روز ها بیشتر مشتریان یا کارفرمایان کمتر وارد شرکت های ما می شوند و بیشتر از هر روش دیگری با سایت ما ارتباط می گیرند. پس طراحی سایت کار آمد بیشتر از دکور شرکت و عوامل محیطی موجب جذب کارفرما می شود .

 اصول سئو سایت

طراحی با اصول سئو سایت در حوزه های کسب و کار مختلف با استفاده از تکنولوژی های جدید با در نظر گرفتن کردن فاکتورهای مهم سئو در طراحی سایت

پشتیبانی سئو سایت

پاسخگویی سریع به پرسش های مشتریان در زمینه سئو سایت از طریق کانال های ارتباطی مختلف و خدمات پشتیباتی وب سایت و سئو

بهینه سازی سایت

سئو سایت جهت رسیدن به جایگاه های بالا در موتورهای جستجو است. سئو سایت با هدف افزایش تعداد بازدید کنندگان توسط کارشناسان با تجربه انجام می شود

خدمات اینستاگرام

پنل اینستاگرام ما راهی برای ارسال خودکار پست به اینستاگرام است که به شما اجازه می دهد به طور خودکار به اینستاگرام پست عکس ،ویدئو و استوری  ارسال ارسال کنید، و برنامه ریزی و مدیریت حساب های اینستاگرام خود همان زمان با هم داشته باشید.و با داشتن این پنل یک پیج درامد زا طراحی کنید. همچنین این پنل داری ماژول های فالو خودکار،کامنت دادن خودکار ،ریپست خودکار ،لایک خودکار ،ارسال پیام دایرکت خودکار هم می باشد.

عیب یابی و رفع عیب سئو سایت

اگر به تازگی وب سایت شما در نتایج جستجوی گوگل دچار افت شده و این تهدید وجود دارد جایگاه خود را در گوگل از دست بدهید ، جای نگرانی نیست ، کارشناسان آپسئو این اطمینان را به شما می دهند ضمن عیب یابی و رفع مشکل سئو سایت شما ، جایگاه سایت شما را بدون استفاده از روش های غیر منطقی بازیابی نموده و رتبه سایت شما را در گوگل ارتقا می دهند.


مبینا مرادی
دپارتمان IT
تبلیغات و صرف جویی هزینه با استفاده از پنل اینستاگرام ؛ شما با داشتن می توانید کسب درامد کنید و تبلیغات رایگان خود را هم اغاز کنید و به راحتی با ساختن یک پیج اینستاگرام تبلیغی و تنظیمپ نل می توانید زیر پست های دیگران ،پیج های دلخواه (فالوروها یا فالوینگ ها ) سایت یا پیج خود را تبلیغ کنید و کاربر برای سایت خود جذب کنید و نیازی به هزینه اضافی برای تلبیغات در پیج ها و سایت ها ندارید. صرفی جویی در هزینه های تبلیغ سایت و جذب کاربر بسیار مهم است.امروزه اینستاگرام در همه گوشی ها نصب است و میلیون ها ایرانی فعالیت دارند و یک منبع بزرگ برای جذب افراد است.
داریوش قاسمی
فتموموبلیست
شما با وارد کردن تنظیمات دلخواه به راحتی می‌توانید تمامی کارهای اینستاگرام مانند جذب فالور, لایک کردن ,نظر دادن ,آنفالو کردن ارسال پست و دایرکت و … خود را خودکار کنید.
فرزان فدایی
مکانیک هوایی
پنل اینستاگرام ما راهی برای ارسال خودکار پست به اینستاگرام است که به شما اجازه می دهد به طور خودکار به اینستاگرام پست عکس ،ویدئو و استوری  ارسال ارسال کنید، و برنامه ریزی و مدیریت حساب های اینستاگرام خود همان زمان با هم داشته باشید.و با داشتن ایناکانت یک پیج درامد زا طراحی کنید.