نظرات مشترکان در مورد پنل اینستاگرام ما
طراحی واکنش‌گرا پنل اینستاگرام ما به گونه ای طراحی شده است که کابربران بر روی هر دستگاهی بمثل موبایل یا تیلت و … بتوانید به راحتی اینستاگرام خود کار کنند و حساب اینستاگرامشون رو مدیریت کنند، الان شما میتونید در هر جایی و در هرزمانی به سیستم ما دسترسی داشته باشید.
رامین رامش
مدیر عامل
با استفاده از پنل اینستاگرام شما میتوانید فعالیت های خودکار خود را تنظیم کنید ، دکمه استارت را بزنید ، مرورگرشان را  بندید و با خیال راحت به کار هایتان برسید ، سیستم ۲۴ ساعته اکانت شما را مدیریت خواهد کرد ، هر زمان که دوست داشته باشید می‌توانید به سایت مراجعه کنید ، تنظیمات اینستاگرام خود را تغییر دهید.
مجید جلالی
مدیر عامل
همچنین پنل اینستاگرام ا داری ماژول های فالو خودکار،کامنت دادن خودکار ،ریپست خودکار ،لایک خودکار ،ارسال پیام دایرکت خودکار هم می باشد.
فاضل فدایی
مدیر ارزش افزوده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است
محمد اردستانی
مدیر تعاون
پنل اینستاگرام ما راهی برای ارسال خودکار پست به اینستاگرام است که به شما اجازه می دهد به طور خودکار به اینستاگرام پست عکس ،ویدئو و استوری  ارسال ارسال کنید، و برنامه ریزی و مدیریت حساب های اینستاگرام خود همان زمان با هم داشته باشید.و با داشتن ایناکانت یک پیج درامد زا طراحی کنید.
فرزان فدایی
مکانیک هوایی
شما با وارد کردن تنظیمات دلخواه به راحتی می‌توانید تمامی کارهای اینستاگرام مانند جذب فالور, لایک کردن ,نظر دادن ,آنفالو کردن ارسال پست و دایرکت و … خود را خودکار کنید.
داریوش قاسمی
فتموموبلیست
تبلیغات و صرف جویی هزینه با استفاده از پنل اینستاگرام ؛ شما با داشتن می توانید کسب درامد کنید و تبلیغات رایگان خود را هم اغاز کنید و به راحتی با ساختن یک پیج اینستاگرام تبلیغی و تنظیمپ نل می توانید زیر پست های دیگران ،پیج های دلخواه (فالوروها یا فالوینگ ها ) سایت یا پیج خود را تبلیغ کنید و کاربر برای سایت خود جذب کنید و نیازی به هزینه اضافی برای تلبیغات در پیج ها و سایت ها ندارید. صرفی جویی در هزینه های تبلیغ سایت و جذب کاربر بسیار مهم است.امروزه اینستاگرام در همه گوشی ها نصب است و میلیون ها ایرانی فعالیت دارند و یک منبع بزرگ برای جذب افراد است.
مبینا مرادی
دپارتمان IT